Yhteystiedot

VIESTINTÄ (WEB, FACEBOOK, MEDIA)
Henrika Granholm, puheenjohtaja. • Puh 050-573 4859
henrika.granholm@gmail.com

SIHTEERI & LASTENTUUTORI
Sofia Grönroos, sihteeri • Puh 050-411 6196
sofia.m.kamila@gmail.com

TALOUS
Jonas Grönroos, rahastonhoitaja
jgronroos@gmail.com

JÄSENREKISTERI (HOIKA)
Jenny Herrmans, hall. jäsen • Puh 050-384 2217
jenny_herrmans@hotmail.com

TANSSIESITYKSIEN VARAUS
Solveig Granholm, hall. jäsen. • Puh 050-505 6476
soli.granholm@elisanet.fi

KOULUTUS
Elin Blomqvist, hall. jäsen • Puh 050-381 33 46
elin.blomqvist@idrott.fi

TAPAHTUMAT & ENSIAPU/TURVALLISUUS
Malin Muukkonen, hall. jäsen • Puh 050-302 0115
malin.muukkonen@gmail.com

JOUKKUEVOIMISTELUA
Linda Björklund-Sundbäck, hall. jäsen • Puh 040-156 7281

JOUKKUEVOIMISTELUA, KALENTERI
Mia Högkvist • Puh 050-325 9083
mia.hogkvist@gmail.com

JUHLAT & TARJOILU
Maria Stenman
mstenman@multi.fi

MUOTINÄYTÖKSET
Lena Lindström • Puh 050-338 2816
lena.lindstrom@elisanet.fi

AIKUISTEN TUUTORI
Pia Nyman • Puh 050-326 0740
pia.nyman@multi.fi

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.