Kontakt

Home / Kontakt

KOMMUNIKATION (WEB, FACEBOOK, PR & MEDIA)
Henrika Granholm, ordf. • Tfn 050-573 4859
henrika.granholm@gmail.com

INFO & MF & BIDRAGSANSÖKNINGAR
Mia Högkvist, viceordf. • Tfn 050-325 9083
mia.hogkvist@gmail.com

SEKRETARIAT & TRUPPANSVARIG
Sofia Grönroos, sekr. • Tfn 050-411 6196
sofia.m.kamila@gmail.com

EKONOMI
Jonas Grönroos, kassör
jgronroos@gmail.com

MEDLEMSREGISTER (HOIKA)
Jenny Herrmans, kassör • Tfn 050-384 2217
jenny_herrmans@hotmail.com

UPPVISNINGAR
Solveig Granholm, styrelsemedl. • Tfn 050-505 6476
soli.granholm@elisanet.fi

UTBILDNING
Elin Blomqvist, styrelsemedl. • Tfn 050-381 33 46
elin.blomqvist@idrott.fi

EVENEMANG & FÖRSTA HJÄLP/SÄKERHET
Malin Muukkonen, styrelsemedl. • Tfn 050-302 0115
malin.muukkonen@gmail.com

FESTER & SERVERING
Maria Stenman, arbetsutskottet.
mstenman@multi.fi

MODEVISNINGAR
Lena Lindström • Tfn 050-338 2816
lena.lindstrom@elisanet.fi

VUXENTUTOR
Pia Nyman • Tfn 050-326 0740
pia.nyman@multi.fi

UPPVAKTNINGAR, KLUBBRUM
Pia Boström, Lena Lindström

2 Comments

  • KARIN

    Hej. Ordnas det barnpassning under några gympapass för vuxna? Vilka är det i så fall?
    Mvh Karin b.

  • mia

    Hej! Tyvärr har vi inte möjlighet att återbetala avgiften för våren. Vi följer gymnastikförbundens direktiv i detta avseende. Vi hoppas på fortsatt deltagande och samarbete. //JKG

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *