Kontakt

Home / Kontakt

KOMMUNIKATION (WEB, FACEBOOK, MEDIA)
Henrika Granholm, ordf. • Tfn 050-573 4859
henrika.granholm@gmail.com

INFO, KALENDER, DANSSAGA, BIDRAGSANSÖKNINGAR
Mia Högkvist, viceordf. • Tfn 050-325 9083
mia.hogkvist@gmail.com

SEKRETARIAT & TRUPPANSVARIG
Sofia Grönroos, sekr. • Tfn 050-411 6196
sofia.m.kamila@gmail.com

EKONOMI
Jonas Grönroos, kassör
jgronroos@gmail.com

MEDLEMSREGISTER (HOIKA)
Jenny Herrmans, kassör • Tfn 050-384 2217
jenny_herrmans@hotmail.com

BOKNING AV UPPVISNINGAR
Solveig Granholm, styrelsemedl. • Tfn 050-505 6476
soli.granholm@elisanet.fi

UTBILDNING
Elin Blomqvist, styrelsemedl. • Tfn 050-381 33 46
elin.blomqvist@idrott.fi

EVENEMANG & FÖRSTA HJÄLP/SÄKERHET
Malin Muukkonen, styrelsemedl. • Tfn 050-302 0115
malin.muukkonen@gmail.com

FESTER & SERVERING
Maria Stenman, arbetsutskottet.
mstenman@multi.fi

MODEVISNINGAR
Lena Lindström • Tfn 050-338 2816
lena.lindstrom@elisanet.fi

VUXENTUTOR
Pia Nyman • Tfn 050-326 0740
pia.nyman@multi.fi

UPPVAKTNINGAR
Pia Boström, Lena Lindström

8 Comments

  • KARIN

    Hej. Ordnas det barnpassning under några gympapass för vuxna? Vilka är det i så fall?
    Mvh Karin b.

  • mia

    Hej! Tyvärr har vi inte möjlighet att återbetala avgiften för våren. Vi följer gymnastikförbundens direktiv i detta avseende. Vi hoppas på fortsatt deltagande och samarbete. //JKG

  • sari

    Onko 12 vuotiaalle aloittelijalle joku oma tanssiryhmä aalkamassa nyt syksyllä? Tyttö on harrastanut aiemmin telinevoimistelua ja tällä hetkellä taitoluistelua. Tanssi kiinnostaa myös kovasti 🙂
    kiitos.

  • mia

    Hei, To 18.00-19.00 ”Dance & Show 12-13 år” on aivan uusi ryhmä ja siihen kaikki aloittelijat tervetulleita. //mia

  • Emilia

    Hej!
    Hur är vi i kontakt med diverse kursledare ifall man vill komma med och prova gratis 1 gång till deras kurs? Eller gäller det bara att vara på plats?

  • Maj

    Hej!Hoppas alla som skall in på nästa pass väntar tills de som har haft sitt pass har kommit ut från salen ,så det inte blir sån trängsel i dessa corona-tider.Mvh.Maj

  • mia

    Hej, jo vi försöker påminna om detta. Meddela gärna ledaren ifall det inte verkar fungera på önskvärt sätt. H mia

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *