Kontakt

Home / Kontakt

Kontaktuppgifter och e-postadresser till JKG ledare hittar du här.
Ge feedback på vår verksamhet till: mia@jkg.fi

INFO & MF &  KOMMUNIKATION (WEB, FACEBOOK, PR&MEDIA)
Henrika Granholm, ordf. • Tfn 050-573 4859
henrika.granholm@gmail.com

INFO & MF &  BIDRAGSANSÖKNINGAR
Mia Högkvist, viceordf. • Tfn 050-325 9083
mia.hogkvist@gmail.com

INTYG OCH SEKRETARIAT
Sofia Kamila, sekr. • Tfn 050-411 6196
sofia.m.kamila@gmail.com

EKONOMI & MEDLEMSREGISTER (HOIKA)
Jenny Herrmans, kassör • Tfn 050-384 2217
jenny_herrmans@hotmail.com

UPPVISNINGAR
Solveig Granholm, styrelsemedl. • Tfn 050-505 6476
soli.granholm@elisanet.fi

UTBILDNING & TÄVLINGSVERKSAMHET
Jenna Lindqvist, styrelsemedl. • Tfn 044-273 4742
jenna.m.lindqvist@gmail.com

FESTER & SERVERING
Leena Ljung, styrsuppl. • Tfn 044-354 8265
leena.ljung@mhso.fi

Erica Holm, styrelsemedl. • Tfn 050-320 7080
eriica.holm@hotmail.com

MODEVISNINGAR
Lena Lindström • Tfn 050-338 2816
lena.lindstrom@elisanet.fi

BARN & UNGDOMSTUTOR
Annett Gripenberg • Tfn 050-538 5504
annett.gripenberg@edu.jakobstad.fi

PRIIMA ANSVARIG
Pia Nyman • Tfn 050-326 0740
pia.nyman@multi.fi

UPPVAKTNINGAR, KLUBBRUM
Esse Salo och Rose Myntti • Tfn 040-732 9754, 040-837 0192

One Comment

  • KARIN

    Hej. Ordnas det barnpassning under några gympapass för vuxna? Vilka är det i så fall?
    Mvh Karin b.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *